Максимчук Лариса Євгенівна
вчитель початкових класів
«спеціаліст вищої категорії», «учитель-методист»
Киричук Наталія Олексіївна
вчитель початкових класів
«спеціаліст вищої категорії», «старший учитель»
Мінець Наталія Олександрівна
вчитель початкових класів
«спеціаліст вищої категорії», «старший учитель»
Табачук Лариса Миколаївна
вчитель початкових класів
«спеціаліст вищої категорії», «учитель-методист»
Іващук Тетяна Миколаївна
вчитель початкових класів
«спеціаліст вищої категорії», «старший учитель»
Скринник Світлана Михайлівна
вчитель початкових класів
«спеціаліст вищої категорії», «старший учитель»
Супроненко Інна Олексіївна
вчитель початкових класів
«спеціаліст вищої категорії», «учитель-методист»
Петрів Віра Василівна
вчитель початкових класів
«спеціаліст вищої категорії»
Полюхович Ганна Олександрівна
вчитель початкових класів
«спеціаліст вищої категорії»
Панасюк Людмила Володимирівна
вчитель початкових класів
«спеціаліст вищої категорії», «учитель-методист»
Войцеховська Олена Олександрівна
вчитель початкових класів
«спеціаліст вищої категорії», «старший учитель»
Мартинюк Олена Георгіївна
вчитель початкових класів
«спеціаліст вищої категорії», «старший учитель»
Нечипорук Ольга Володимирівна
вчитель початкових класів
«спеціаліст вищої категорії»
Мацюк Наталія Олександрівна
вчитель англійської мови
«спеціаліст вищої категорії», «старший учитель»
Калашник Ірина Михайлівна
вчитель англійської мови
«спеціаліст першої категорії»
Рощенко Ірина Сергіївна
вчитель англійської мови
«спеціаліст другої категорії»
Лукашук Ніна Миколаївна
вчитель музики
«спеціаліст вищої категорії», «старший учитель»
Артюхова Наталія Дмитрівна
вчитель початкових класів
«спеціаліст першої категорії»
Галик Світлана Олександрівна
вчитель інформатики
«спеціаліст другої категорії»
Мовчанюк Інна Олексіївна
педагог-організатор
«спеціаліст першої категорії»
Радей Ольга Іванівна
практичний психолог
«спеціаліст вищої категорії»
Вакула Руслана Борисівна
вихователь групи продовженого дня
«спеціаліст», «старший вихователь»
Величко Ірина Миколаївна
вихователь групи продовженого дня
«спеціаліст першої категорії»
Удодик Оксана Леонтіївна
вихователь групи продовженого дня
«спеціаліст вищої категорії»
Сосонюк Алла Віталіївна
вихователь групи продовженого дня
«спеціаліст вищої категорії»

Бондарчук Віта Віталіївна
вихователь групи продовженого дня
«спеціаліст»

Сахнюк Віта Миколаївна
вчитель початкових класів
«спеціаліст другої категорії»
Романюк Тетяна Михайлівна
бібліотекар