Головна » 2018 » Травень » 24 » День сім’ї
16:29
День сім’ї

Родина та сімейні стосунки – одні із найважливіших у нашому житті. Хто ще може підтримати, втішити, допомогти, вислухати та дати слушну пораду у важких життєвих ситуаціях, як не найрідніші люди. Хто щиро висловить захоплення виступом юного артиста, підтримує його у моменти хвилювання! То ж не дивно, що ми із задоволенням відзначаємо у нашій школі таке чудове свято - День Сім’ї.

Вихованці групи продовженого дня (Величко І.М.) провели родинний захід «Тато, мама і я – дружна наша вся сім’я». Мами Расюкевічус Світлана та Заморіна Анастасія разом зі своїми дітьми розповідали вірші; мама Лідія Романчук з сином заспівали пісню; татусі змагалися у заплітанні косичок, а бабусі й дідусі рахували на швидкість дрібні гроші.

А учні 3-Б класу (Войцеховська О.О., педагог-організатор Мовчанюк І.О.) потішили своїх рідних акторськими талантами – приготували виставу «Золота рибка на новий лад». Казкові образи, втілені на високому рівні, співи, кмітливість та обізнаність у вікторинах показали, що школярі готові до четвертого класу! Музичне оформлення заходів – заслуга вчителя музики Лукашук Н.М.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОАЛЬБОМ. Родинний захід «Тато, мама і я – дружна наша вся сім’я» ГПД

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОАЛЬБОМ. Вистава «Золота рибка на новий лад» 3-Б клас

 

 

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 47 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]