Головна » 2018 » Березень » 14 » Міжнародний жіночий день
17:19
Міжнародний жіночий день

Вихованці групи продовженого дня (Сосонюк А.В.) напередодні Міжнародного жіночого дня вирішили привітати усіх знайомих жінок – і матусь, і бабусь, і сестричок, і учителів – та запросили їх до себе на свято. Вірші і танці, пісні та частівки, ігри та гуморески створили присутнім чудовий настрій на усі вихідні.

Колектив школи, а це майже самі лише жінки, теж гарно відпочив на урочистому шкільному концерті – номери художньої самодіяльності у різних жанрах, підготовлені нашими учнями під керівництвом Мовчанюк І.О. і Лукашук Н.М., змусили нас пишатися ними та викликали бурхливі оплески. А привітання від директора школи Панчук В.Я. підбадьорило та додало оптимізму.

З нового навчального року у нашій школі вчитимуться по-новому. Чому б реформам НУШ не захопити і сферу вчительського дозвілля? Адже, свято можуть відмінити, а жінки залишаться напевне! Ідеї уже є:

«… Давайте заведемо традицію спілкування з природою в рамках проектів «Весняний ліс», «Осінній ліс», «Зелений ліс» ( та й «Зимовий…» теж згодиться!). Потрібно ж втілювати в життя основні положення Нової української школи! Організуємо коло зустрічі навколо пеньочка (хай – не ранкове, нехай – післяобіднє!); розробимо правила: «Ні слова про школу!!!»; далі рутини:

- загальні: «Заплющ очі – дихай - не ворушись»,

- переміщення: «Напийся водички з джерела».

А тоді – будемо виробляти головне наскрізне уміння: ніяких скарг! Ні на що! Ні на депутатів, ні на роботу, ні на гірку долю!» (Мацюк Н.О.).

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОАЛЬБОМ. Група продовженого дня

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОАЛЬБОМ. Шкільний концерт

 

 

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 268 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]