Головна » 2018 » Березень » 12 » Психолого-педагогічний семінар «Обдарованість – дар чи натхненна праця над собою»
11:16
Психолого-педагогічний семінар «Обдарованість – дар чи натхненна праця над собою»

У нас у школі пройшов психолого-педагогічний семінар на тему: «Обдарованість – дар чи натхненна праця над собою».

З’ясувалося, що здібності дітей залежать від психолого-фізіологічних особливостей, соціального оточення, сім’ї та школи (доповідь «Сучасні психолого-педагогічні підходи до розвитку обдарованості школярів в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання», заступник директора з навчально-виховної роботи Ковальчук О.Я), і наше завдання – створити умови для їх розвитку.

Від практичного психолога Радей О.І. ми дізнались про категорії здібних дітей, якості їх характеру (виступ «Обдарованість – це виняток чи закономірність»). Вчитель початкових класів Табачук Л.М. детально зупинилася на принципах та напрямках, за якими педагоги повинні здійснювати свою роботу («Обдаровані діти. Робота з обдарованими дітьми»), а вчитель початкових класів Панасюк Л.В. поділилася власним досвідом роботи («Розвиток творчих здібностей учнів, які навчаються за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»)

На завершення, практичний психолог Радей О.І. провела з нами вишкіл «Розвиток креативного підходу до педагогічної діяльності як феномен підтримки і розвитку обдарованості учнів» методом пісочної терапії.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОАЛЬБОМ.

 

 

Категорія: Новини | Переглядів: 121 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]