Головна » 2017 » Грудень » 26 » Семінар-практикум для практичних психологів та вчителів індивідуального навчання
11:34
Семінар-практикум для практичних психологів та вчителів індивідуального навчання

У нашій школі пройшов семінар-практикум для практичних психологів та вчителів індивідуального навчання району з теми: «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід, перспективи, результати».

Учасників семінару віршами, піснями і танцями привітали учні 4-В (допомагали педагог-організатор Мовчанюк І.О. та вчитель музики Лукашук Н.М.).

Теоретичну частину виступом «Інклюзивний простір. Практичні кроки: нормативно-правові та організаційні засади інклюзивної освіти» розпочала завідувач районного методичного кабінету Глущук Н.О.

Завідувач районної психолого-медико-педагогічної консультації Никитюк Т.М. висвітлювала тему «Планування та розробка індивідуальної програми розвитку учня інклюзивної форми навчання. Методи і прийоми командної взаємодії в процесі спільної діяльності».

Вчитель індивідуального навчання Сахнюк В.М. поділилася досвідом роботи з питання «Застосування елементів ігрової діяльності на уроках із дітьми з особливими освітніми потребами».

Практичний психолог Радей О.І. провела заняття з дітьми на тему: «Корекція емоційно-вольової сфери у дітей з особливими потребами». Ольга Іванівна презентувала застосовування у роботі з дітьми елементи арт-терапії, символдрами, пісочної терапії та асоціативних карток.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОАЛЬБОМ.

 

 

Категорія: Новини | Переглядів: 286 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]