Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Свято Покрови
15:00
Свято Покрови

14 жовтня ми будемо відзначати Свято Покрови. В Україні найбільшим і найзначущим воно було для козаків. У цей день на Січі відбувалися вибори нового отамана. Козаки вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали заступницею і покровителькою православного воїнства. Свято Покрови за день свого заснування обрала й Українська повстанська армія (УПА).

З цієї нагоди вчителі й вихователі нашої школи провели з учнями бесіду «Наші захисники», мета якої була прищепити повагу до них, до історичного минулого своєї держави, формувати почуття патріотизму, національної свідомості та гордості за свою землю.

Майбутні вояки-захисники, наші третьокласники, вирішили теж показати усім свою козацьку звитягу – взяли участь у конкурсі «Веселі козацькі розваги» (вчитель фізкультури Артюхова Н.О., педагог-організатор Мовчанюк І.О., вчитель музики Лукашук Н.М.). Три курені (3-А, 3-Б, 3-В) на чолі з отаманами доводили свою вправність у дуже цікавих ділах: малювали свої портрети й танцювали, демонстрували гучність командирського голосу, кричучи щосили, й силу духу, надуваючи кульки, розважали глядачів гуморесками й дражнили присутніх, смакуючи свіженьким сальцем на швидкість.

Після усього побаченого можна з упевненістю сказати: майбутнє нашої Батьківщини – у надійних руках!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОАЛЬБОМ.

 

 

 

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 292 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]